İstanbul Bakırköy doğumludur.İlk öğrenimini Bakırköy Kartaltepe İlk Öğretim Okulunda Tamamlamıştır.İstek Koleji Fen Bölümü'nden mezun olmuştur.Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır.

2009 yılında kurulan Dentista Sağlık Grubunun 2015 yılından beri yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.Estetik Diş Hekimliği Derneği üyesidir. Çeşitli yerel ve ulusal kanallarda programlara katılmıştır.

Meslek hayatını Nişantaşı,Göktürk ve Gaziosmanpaşa şubelerinde sürdürmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


RANDEVU HATTI DENTİSTA


Sarıgöl Mahallesi Ordu Caddesi 122A Gaziosmanpaşa / İstanbul
0212 417 18 48

RANDEVU HATTI DENTİSTAGROUP GÖKTÜRK


Göktürk Merkez Mahallesi Göktürk Caddesi No.20/B Eyüpsultan / İstanbul
0212 322 52 89

RANDEVU HATTI DENT NİŞANTAŞI


Halaskargazi Mahallesi, Zafer Sokaği No:51, Şişli / İstanbul
0531 778 10 21

0212 233 49 00

Sağlık Turizmi - Dr. Efe KAYA


Avrupa ve diğer ülkelerin uyguladığı sağlık politikası yüzünden her yıl binlerce insan ağız ve diş sağlığı konusundaki tedavi ihtiyaçlarını Türkiye’ de karşılamaktadır. Türkiye diş hekimliği konusunda başarısını kanıtlamıştır. Dünya tarafından kabul görmüş bu başarı her yıl binlerce hastayı Türkiye ‘ye çekmektedir.


Avrupa ülkelerinin pahalı tedavi anlayışı Arap ülkelerinin diş hekimliği konusundaki ihtiyaçları karşılayamaması her geçen yıl Türkiye’deki kliniklerdeki yabancı hastaların sayısını artırmaktadır. Türkiye’de tedavi maliyetinin daha uygun olmasının sebebi döviz kurundaki dengesizliklerdir. Tedavi protokolü Avrupa ülkeleri ile aynı hatta daha iyi seviyededir.


Türkiye dışından tedavi olmak isteyen hastaların karşılaşabileceği en uzun tedavi yöntemi implant tedavisidir. İmplant tedavisi 2 aşamadan oluşmaktadır. Birinci aşama cerrahi aşamasıdır. Cerrahi aşaması hastanın sadece bir gününü alır. Ertesi gün istirahat eden hasta diğer gün yola çıkabilir. İmplant çene kemiği ile bir bütün olması bir – üç ay arası sürmektedir. Tekrar bir seyahat sonrası implant üstüne gelecek dişlerin hastaya uygulanması üç ile yedi gün arasında tamamlanır. Hasta bekleme aşamasında kendisine uygulanan geçici dişleri ile yemek yiyebilir, konuşabilir.


Hastanın kemik ve sağlık durumu elverdiği durumlarda tek ziyaret ile implant ve protez aşaması bir haftada tamamlanabilir.


Hastanın diş hekimliğine dair diğer tüm ihtiyaçları bir hafta içinde tamamlanabilir.


Ziyaret öncesi fikir almak isteyen hastalar mail yolu ile kendi röntgenlerini paylaşabilir. Tedavisi, ziyaret öncesi planlanabilir.

image
http://treethemes.net/themes/hazel/demo1/wp-content/themes/hazel/
http://treethemes.net/themes/hazel/demo1/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home2/treethemes/public_html/themes/hazel/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off